30 dni w ARTIS Wellness Club dla uczestników Enea IRONMAN 5150 Warsaw

24.01.2018

Triathloniści to wyjątkowi sportowcy, a ich wysiłek i zaangażowanie w codzienny trening postanowił docenić ARTIS Wellness Club. Wszyscy uczestnicy ENEA IRONMAN 5150 Warsaw przez 30 dni będą mogli trenować w tym fitness klubie klasy premium za darmo!

Zlokalizowany na warszawskim Wilanowie ARTIS Welness Club został partnerem Enea IRONMAN 5150 Warsaw. 

- Triathloniści to wymagający sportowcy, którzy z pewnością docenią najwyższej jakości sprzęt do profesjonalnego treningu, którym dysponujemy w klubie. Chcemy wesprzeć ich w przygotowaniach do Enea IRONMAN 5150 Warsaw. Wierzymy, że ARTIS Welness Club jest miejscem, które spełni ich oczekiwania, a nasz zespół pomoże w osiągnięciu nawet najambitniejszych celów – mówi Magdalena Słowińska, Club General Manager.

O bezpłatną, 30-dniową wejściówkę do ARTIS Wellness Club może się ubiegać każdy, kto do 10 lutego br. zarejestruje się i opłaci swój start w Enea IRONMAN 5150 Warsaw lub sztafecie triathlonowej.  Wszyscy zainteresowani powinni do 10 lutego 2018 roku wypełnić formularz rezerwacyjny dostępny na stronie https://www.artisclub.pl/czlonkostwo#goToForm wpisując w treści HASŁO: IRONMAN.

- Nasi doradcy skontaktują się z uczestnikami Enea IRONMAN 5150 Warsaw w celu ustalenia pierwszej wizyty w klubie i odbioru wejściówki – mówi Magdalena Słowińska.

Trzecia edycja Enea IRONMAN 5150 Warsaw odbędzie się 10 czerwca 2018 roku. Do stolicy przyjadą miłośnicy triathlonu z kilkudziesięciu krajów świata, by zmierzyć się z dystansem olimpijskim. Do pokonania będą mieli 1,5km pływania – 40 km jazdy na rowerze i 10km biegu.