Aqua Sphere Open Water - trening open water z Sebastianem Karasiem

30.04.2018

Przygotuj się do Enea IRONMAN 5150 Warsaw z Sebastianem Karasiem. 22 maja zapraszamy do Białobrzegów na trening open water.

Trening Aqua Sphere Open Water to oferta dla osób przygotowujących się do Enea IRONMAN 5150 Warsaw i innych zawodów triathlonowych, które chcą poćwiczyć pływanie w wodach otwartych w warunkach startowych. 

Trening odbędzie się na terenie ośrodka wypoczynkowego Rewita WDW Rynia, a więc w miejscu, w którym 10 czerwca zostanie rozegrana pierwsza konkurencja Enea IRONMAN 5150 Warsaw. 
WOPR będzie asystować przy treningu, a głównym prowadzącym jest Sebastian Karaś, specjalizujący się w pływaniu w wodach otwartych. Na swoim koncie ma ok. 50 medali Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, przepłynięcie Kanału La Manche (41 km) w 8 godzin i 48 minut, trzykrotne przepłynięcie dystansu Hel-Gdynia (ok. 20 km). Warto też wspomnieć, że nasz trener jako pierwszy człowiek przepłynął Bałtyk!

Każdy uczestnik otrzymuje w pakiecie czepek oraz możliwość przetestowania pianek Aqua Sphere. W treningu może wziąć udział maksymalnie 125 osób (decyduje kolejność wpłat). Opłata za udział w treningu wynosi 25 złotych. Organizator zapewnia napoje oraz depozyt.

22 maja, Białobrzegi, godzina 18:00 

Zapisy startują 30 kwietnia o godzinie 12.00 na SlotMarket.pl 

Liczba miejsc ograniczona!