Aqua Sphere Open Water. Zapraszamy na treningi pływackie z Sebastianem Karasiem

08.05.2017

Razem z marką Aqua Sphere zapraszamy do udziału w treningach pływackich na wodach otwartych. Treningi poprowadzi jeden z najbardziej doświadczonych polskich pływaków – Sebastian Karaś, który na swoim koncie ma m.in. przepłynięcie Kanału La Manche. 

Treningi Aqua Sphere Open Water to oferta dla osób przygotowujących się do Enea 5150 Warsaw i innych zawodów triathlonowych, które chcą poćwiczyć pływanie w wodach otwartych w warunkach startowych. Treningi odbywają się na terenie ośrodka wypoczynkowego Rewita WDW Rynia, a więc w miejscu, w którym 11 czerwca zostanie rozegrana pierwsza konkurencja Enea 5150 Warsaw.

Treningi odbywają się z asystą WOPR, a głównym prowadzącym jest Sebastian Karaś, specjalizujący się w pływaniu w wodach otwartych. Na swoim koncie ma ok. 50 medali Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, przepłynięcie Kanału La Manche (41 km) w 8 godzin i 48 minut, trzykrotne przepłynięcie dystansu Hel-Gdynia (ok. 20 km).

- Dla wielu, zwłaszcza początkujących zawodników, pływanie w wodzie otwartej to najtrudniejsza część triathlonowych zmagań. Dlatego kolejny raz, razem z naszym partnerem - marką Aqua Sphere, organizujemy spotkania, w trakcie których uczestnicy będą mieli okazję poćwiczyć nawigację, wspólne starty i sprawne wyjście z wody - zachęca Michał Drelich, dyrektor imprezy Enea 5150 Warsaw. - Mało kto ma tak duże doświadczenie w pływaniu w wodach otwartych jak Sebastian Karaś. Uczestnicy treningów mogą liczyć na wiele cennych porad i wskazówek od świetnego pływaka i trenera – dodaje Michał Drelich.

Każdy uczestnik treningów otrzymuje w pakiecie czepek oraz możliwość przetestowania pianek Aqua Sphere. W treningu może wziąć udział maksymalnie 150 osób. Opłata za udział w treningu wynosi 25 złotych. Organizator zapewnia napoje oraz depozyt.

Termin: 17.05.2017

Godzina: 18.00

Opłata: 25 zł

Miejsce: WDW Rynia

ZAPISY NA SLOTMARKET.PL 

Decyduje kolejność wpłat. Liczba miejsc ograniczona.

Dlaczego warto wziąć udział w treningu?
- możliwość przetestowania pianek Aqua Sphere,
- możliwość konsultacji z doświadczonym trenerem,
- możliwość zapoznania się z akwenem i miejscem startu Enea 5150 Warsaw,
- możliwość poćwiczenia pływania w wodach otwartych na wyznaczonej trasie i z asystą WOPR,
- czepek dla każdego uczestnika.

Partnerem treningów jest marka Aqua Sphere.

REGULAMIN TRENINGÓW