Bezpłatne treningi spinnigowe dla uczestników

15.11.2018

W ostatnią niedzielę listopada w warszawskim Artis Wellness Club ruszają bezpłatne zajęcia spinnigowe dla zapisanych uczestników przyszłorocznej edycji Enea IRONMAN 5150 Warsaw. Warto się spieszyć, ponieważ miejsc każdorazowo jest 20, a treningi poprowadzą doświadczeni instruktorzy.

Sezon jazdy na zewnątrz mamy już za sobą. Przed triathlonistami parę miesięcy przygotowań pod dachem. Dlatego, zapraszamy Was na bezpłatne treningi spinningowe! Będzie to świetna okazja, by pod okiem trenera, wspólnie z grupą, przygotować się do etapu kolarskiego Enea IRONMAN 5150 Warsaw.

 

 

 

Pierwsze zajęcia, które poprowadzi Mikołaj Pytel odbędą się w ostatnią niedzielę miesiąca, 25. listopada, w Artis Wellness Club w Warszawie – początek o godzinie 10:00.
Rejestracja na zajęcia rozpocznie się 19 listopada 2018 o godzinie 14:00 na platformie SlotMarket.pl

Treningi będą się odbywać co tydzień, aż do 3 marca 2019 roku. Każdy z nich potrwa godzinę.

- Prowadzenie zajęć na rowerach daje mi ogromną satysfakcję. Zmęczone i zadowolone miny ludzi ćwiczących ze mną dają mi energię i motywację do dalszej pracy - mówi Mikołaj Pytel, doświadczony instruktor, który poprowadzi pierwsze zajęcia.Specjalizuję się w treningu z naciskiem na siłę, szybkość i wytrzymałość. Bardzo liczę na to, że do mnie dołączycie i razem poćwiczymy przed startem w warszawskich zawodach.

 

 

Chcemy również wesprzeć Was na kolejnych etapach przygotowań. Dlatego na przełomie lutego i marca zapraszamy do wzięcia udziału w obozie triathlonowym na Fuerteventurze. Szczegóły dotyczące wyjazdu znajdziecie TUTAJ.