TechnoGym Indoor Triathlon – Prawy Brzeg. Triathlon pod dachem zagości w Warszawie!

31.10.2017

Już 10 grudnia odbędzie się w Warszawie sprinterski wyścig triathlonowy pod dachem. Uczestnicy do pokonania będą mieli 600 metrów pływania, 15 kilometrów na rowerach i na zakończenie 3 kilometry biegu. Miłośników tych trzech dyscyplin zaprasza do siebie Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ. Zapisy wystartują we wtorek, 31 października, o godzinie 16.00!

- Pływanie, jazda na rowerze i bieganie to trzy dyscypliny sportu najchętniej uprawiane przez Polaków. Mówi się, że nie ma złej pogody do uprawiania sportu, jest tylko zły ubiór. Zgadzam się z tym stwierdzeniem, ale mimo wszystko wychodzimy naprzeciw miłośnikom triathlonu. TechnoGym Indoor Triathlon – Prawy Brzeg to wyjątkowa impreza triathlonowa w Warszawie gdzie wszystkie trzy dyscypliny rozegrane zostaną w budynku. W tym wypadku grudniowa aura zupełnie nie będzie miała znaczenia, bo atmosfera na pewno będzie gorąca. W imieniu Dzielnicowego Ośrodka Sportu i warszawskiej dzielnicy Praga-Północ serdecznie zapraszam na Prawy Brzeg – powiedział Wicedyrektor Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, Jan Szczepłek.

TechnoGym Indoor Triathlon – Prawy Brzeg to rozgrzewka przed zawodami Enea IRONMAN 5150 Warsaw, które odbędą się 10 czerwca 2018 w Warszawie. Organizatorzy przygotowali dla chętnych 96 miejsc. Uczestnicy, podzieleni na fale startowe, będą mieli do pokonania 600 metrów pływania na 25-metrowym basenie. Następnie na rozstawionych na sali rowerach magnetycznych przejadą dystans 15 kilometrów. Na koniec czekają ich 3 kilometry biegu na bieżni mechanicznej. Najwyższej klasy sprzęt sportowy dostarcza partner wydarzenia – firma TechnoGym. Limit czasu na ukończenie całego dystansu wynosi 1 godzinę i 20 minut.

- Dla doświadczonych zawodników zawody triathlonowe w grudniu to świetna okazja do sprawdzenia swojej formy i poczucia sportowych emocji poza sezonem. Dla tych, którzy w triathlonie stawiają swoje pierwsze kroki sprinterski dystans pod dachem może być świetną okazją do złapania triathlonowego bakcyla – mówi Natalia Jędrzejczyk, rzecznik prasowy zawodów. - Dla jednych i drugich start w TechnoGym Indoor Triathlon – Prawy Brzeg będzie doskonałą rozgrzewką przed czerwcowymi zawodami Enea IRONMAN 5150 Warsaw – dodaje.

W serii o godzinie 11:00 wystartuje Janusz Samel – Dyrektor Biura Sportu i Rekreacji, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Marcin Iskra - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, Tomasz Jachimek – kabareciarz.
 

Opłaty startowe:

Pierwsze 50 pakietów – 75 złotych,

pozostałe 46 pakietów – 100 złotych.

Zawody odbędą się 10 grudnia 2017 roku na terenie DOSIR, przy ulicy Jagiellońskiej 7, w Warszawie. Start pierwszej fali przewidziany jest na godzinę 8:00. Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w dniu zawodów.

 

Zapisy na SLOTMARKET.PL

Więcej informacji TUTAJ
 

 

 

O Dzielnicowym Ośrodku Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ

Organizatorem zawodów TechnoGym Indoor Triathlon – Prawy Brzeg jest Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ. Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, jest jednostką organizacyjną administrującą pięć obiektów sportowych na terenie warszawskie dzielnicy Praga-Północ: Stadion przy ul. Kawęczyńskiej 44, Zespół basenowo-rekreacyjny, przy ul. Jagiellońskiej 7, Zespół hal sportowych, przy ul. Szanajcy oraz dwa boiska typu „Orlik”. Celem ośrodka jest tworzenie odpowiednich warunków do uprawiania sportu i rekreacji, popularyzacja rekreacji ruchowej i aktywnych form spędzania czasu wolnego, propagowanie zdrowego stylu życia, organizacja zajęć oraz imprez sportowo-rekreacyjnych. Więcej informacji o ośrodku można znaleźć na stronie www.dosir.waw.pl oraz na www.facebook.com/dosir.waw

O TechnoGym

Partnerem TechnoGym Indoor Triathlon – Prawy Brzeg jest firma TechnoGym. Technogym to uznany na całym świecie producent urządzeń fitness, które są wykorzystywane m.in. w klubach, hotelach, centrach medycznych i SPA, a także w prywatnych siłowniach. W ofercie Technogym można znaleźć m.in. urządzenia siłowe, cardio i do treningu funkcjonalnego, a także rozwiązania fitness dla branży medycznej.