WIŚNIOWSKI SPONSOREM OFICJALNYM IRONMAN POLAND TOUR 2019 ORAZ SPONSOREM TYTULARNYM ZAWODÓW IRONKIDS

11.03.2019

Was, triathlonistów, nazywa się powszechnie ludźmi ze stali. Uprawianie tej dyscypliny sportu wymaga bowiem dużego zaangażowania, hartu ducha, a także precyzji w planowaniu i organizacji czasu. Triathloniści potrafią łączyć swoją sportową pasję z udanym życiem zawodowym i osobistym. Dlatego też triathlon jest wspierany przez marki, które w swoje DNA mają wpisane: jakość, precyzję, trwałość oraz niezawodność. Bez wątpienia do takich firm należy WIŚNIOWSKI. Czołowy europejski producent bram garażowych, okien, drzwi i ogrodzeń rozszerza dotychczasową współpracę z organizatorami IRONMAN® Poland Tour i w 2019 roku nabywa prawa tytularne do zawodów IRONKIDS® w Warszawie i Gdyni.

IRONKIDS® to globalny cykl zawodów dla dzieci, który towarzyszy zawodom IRONMAN®. Dzieci rywalizują ze sobą w krótkich biegach lub aquathlonie. W ubiegłym roku w zawodach IRONKIDS® na całym świecie wystartowało kilkadziesiąt tysięcy dzieci w wieku od 2 do 18 lat.
Sponsoring zmagań najmłodszych w ramach globalnego cyklu IRONKIDS znakomicie wpisuje się w strategię rozwoju naszego projektu Be The Winner wspierającego zawodników w ich dążeniach do osiągania jak najlepszych wyników i sprawdzania siebie w nowych dyscyplinach – mówi Irmina Długopolska, odpowiadająca za sponsoring sportowy w firmie WIŚNIOWSKI.
Radości z przedłużenia kontraktu i rozszerzenia współpracy o zawody IRONKIDS® nie kryje również Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji Sport Evolution, która jest wyłącznym licencjobiorcą marki IRONMAN® na Polskę.

Podjęta w ubiegłym roku współpraca z firmą WIŚNIOWSKI umożliwiła nam podniesienie poziomu organizacyjnego naszych imprez. WIŚNIOWSKI to partner zaangażowany, który sam wychodzi z ciekawymi inicjatywami i pomysłami. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca ma charakter rozwojowy i w najbliższych latach przyczyni się do dalszej popularyzacji triathlonu w Polsce i na świecie – mówi Michał Drelich.
Ambasadorem programu Be The Winner jest aktor filmowy i teatralny, Krzysztof Wieszczek, który jako triathlonista zadebiutował w 2017 roku. W tym roku liczy na powtórkę, dlatego postanowił przystąpić do charytatywnej akcji #TRI2help, która towarzyszy zawodom IRONMAN Polsce.

Trenowanie triathlonu to spore wyzwanie, ale emocje, które towarzyszą każdemu triathloniście wbiegającemu na metę zawodów IRONMAN są nie do opisania. Dlatego zostałem ambasadorem triathlonu w Polsce i gorąco zachęcam innych, by też tego spróbowali – mówi artysta i ambasadorprogramu Be The Winner.

Rejestracja na zawody Wiśniowski IRONKIDS® Warsaw oraz Wiśniowski IRONKIDS® Gdynia rozpoczną się 12 marca o godz. 14:00. Zapisy za pośrednictwem platformy SlotMarket.pl.