Zapraszamy na pokazy dokumentu „Droga do IRONMAN-a”

04.01.2018

Gdynia, Bydgoszcz, Elbląg, Łódź, Wrocław i Warszawa – to miasta, w których w styczniu odbędą się bezpłatne pokazy dokumentu „Droga do IRONMAN-a”. To pierwszy dokument o polskich triathlonistach, którego producentem jest Maciej Dowbor, znany prezenter radiowy i telewizyjny.

Bohaterami dokumentu są uczestnicy zawodów Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, które odbyły się w sierpniu ubiegłego roku. Kamera towarzyszyła im zarówno na etapie przygotowań, jak i w trakcie startu w tej najbardziej prestiżowej imprezie triathlonowej w Polsce.

W dokumencie występują m.in. niepełnosprawny Jaś Kmieć i jego opiekun Łukasz Malaczewski, profesor medycyny Artur Pupka, a także Łukasz Kalaszczyński, czołowy polski triathlonista.

- Pokazy będą okazją do spotkania się z bohaterami „Drogi do IRONMAN-a”. Każda projekcja będzie poprzedzona rozmową z osobami, które występują w tym dokumencie – mówi Natalia Jędrzejczyk, rzecznik prasowa Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Pokazy będą bezpłatne dla publiczności, ale udział wymaga wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc. Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem https://goo.gl/forms/z1XSD1co4WZg4WTq1.

Kalendarium pokazów:

16 stycznia – Bydgoszcz (Hotel Słoneczny Młyn, Jagiellońska 96, godz. 19:00)

17 stycznia – Elbląg (Kino Światowid, plac Kazimierza Jagiellończyka 1, godz. 19:00)

22 stycznia – Gdynia (Gdyńskie Centrum Filmowe, pl. Grunwaldzki 2, godz. 19:00)

29 stycznia – Łódź (Stare Kino, ul. Piotrkowska, ul. Piotrkowska 120 godz. 19:00)

30 stycznia – Wrocław (Dolnośląskie Centrum Filmowe, marsz. Józefa Piłsudskiego 64A, godz. 19:00)

31 stycznia – Warszawa (Kino Praha, ul. Jagiellońska 26 godz. 19:00)