Treningi kolarskie

Od 29 kwietnia ruszają bezpłatne treningi kolarskie do Enea 5150 Warsaw. Zajęcia będą się odbywały cyklicznie aż do 3 czerwca. Cykl Enea 5150 Warsaw Be ready! to oferta nie tylko dla osób przygotowujących się do zawodów triathlonowych w stolicy, ale także dla wszystkich tych, którzy chcą potrenować w grupie. Zajęcia będą prowadzone przez Natalię Jędrzejczyk i Konrada Stawickiego, instruktorów i pasjonatów kolarstwa.

Dystanse będą każdorazowo dostosowywane do poziomu i oczekiwań grupy – mówią zgodnie. Natalia będzie przewodzić grupie cappuccino (dla bardziej początkujących), a Konrad grupie macchiato (dla bardziej zaawansowanych). Wiemy, że wśród uczestników Enea 5150 Warsaw jest wielu debiutantów. Chcemy pomóc im w przygotowaniach do startu. Taki trening to nie tylko sposobność do pojeżdżenia na rowerze w grupie, ale także możliwość uzyskania wielu cennych porad od naszych trenerów, jak również wymiany doświadczeń z bardziej doświadczonymi triathlonistami – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution, organizator zawodów.

Zajęcia będą się odbywały co tydzień, w każdą sobotę od 29 kwietnia do 3 czerwca.

Terminy treningów:

29.04. (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Kabaty

6.05. (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Młociny

13.05. (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Kabaty

20.05. (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Młociny

27.05. (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Kabaty

3.06. (sobota), godz. 9:30 zbiórka: Metro Młociny

Szczegóły dotyczące każdego kolejnego treningu będziemy publikować na naszym Facebook'u.

Partnerem strategicznym cyklu treningów Enea 5150 Warsaw Be ready! jest firma Giant Polska, która przygotowała dla uczestników kilka niespodzianek.