Zmiany w organizacji ruchu

Dzięki współpracy z Waze oraz Yanoskiem w łatwy sposób trafisz do Biura zawodów, a także na rekomendowane parkingi. Pobierz aplikację i znajdź trasę przejazdu uwzględniającą zmiany w organizacji ruchu w dniu zawodów. Jedź z nami bezpiecznie do celu!

 


 

Kolejny już rok mamy przyjemność uczestniczyć w programie Waze Global Events Partners. Dzięki współpracy z Waze Polska szybciej dotrzecie do celu oraz znajdziecie rekomendowany parking podczas Enea IRONMAN 5150 Warsaw. Zachęcamy Was więc do pobrania nawigacji Waze. Dzięki tej aplikacji można na bieżąco śledzić sytuację drogową w mieście oraz znaleźć trasę przejazdu uwzględniającą zmiany w organizacji ruchu w dniu zawodów. 

 

Pobierz aplikację

Parking

Śledź zmiany w organizacji ruchu NA ŻYWO na interaktywnej mapie:

 


Łatwiej będziecie mogli do nas trafić również dzięki aplikacji Yanosik. Jeżeli zastanawiacie się, jak najszybciej trafić do Biura Zawodów bez stania w korkach i gdzie będziecie mogli zostawić swoje auta - mamy dla Was rozwiązanie. Wpisz w wyszukiwarkę adresu "5150 Warsaw" a lokalizacja biura oraz parking znajdą się same. :) Zapraszamy do pobrania aplikacji Yanosik!

 

Pobierz aplikację