Trenerzy i-Sport

 

TRENERZY i-Sport

 

POZNAJ NASZYCH MASTER TRENERÓW I AMBASADORÓW W TRIATHLONIE

 

 

 

 Paweł Korzeniowski

Czterokrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich. Mistrz i dwukrotny wicemistrz świata, ponad 20 medali mistrzostw Europy. Wielokrotny mistrz rekordzista Polski. O treningu pływackim wie wszystko. W i-Sport tworzy programy treningowe dla pływaków oraz współtworzy programy triathlon.

 

 

Jan Peńsko

Wielokrotny medalista mistrzostw Polski w pływaniu wśród juniorów, seniorów, a obecnie masters. Obecnie trener oraz dyrektor sportowy sekcji pływackiej stołecznej Legii. Od pięciu lat współpracuje z amatorami, przygotowując ich do startu w triathlonie oraz zawodach pływackich w kategorii masters. W i-Sport tworzy programy treningowe dla pływaków oraz współtworzy programy triathlon.

 

 


Mariusz Giżyński

Wielokrotny medalista mistrzostw Polski od biegów średnich poprzez biegi długie aż do maratonu. Mistrz Polski w Biegach Przełajowych. Rekord życiowy w maratonie to 2:11.20. Trenuje już 21 lat. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał z najlepszymi trenerami, podczas obozów sportowych w najlepszych ośrodkach treningowych na całym świecie. W i-Sport tworzy programy treningowe dla biegaczy oraz współtworzy programy triathlon.

 

 

Jakub Pieniążek

Trener Verva ActiveJet Pro Cycling Team. Jego największe trenerskie sukcesy to przede wszystkim 3 złote i 1 srebrny medal na Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie i Rio de Janerio Rafała Wilka. Pod jego okiem trenują m.in. złoci medaliści mistrzostw Polski na czas dwójkami: Kamil Gradek i Paweł Bernas, jak również Górski Mistrz Polski młodzieżowców Emanuel Piaskowy. W i-Sport stworzył programy treningowe dla kolarzy oraz współtworzył programy triathlon.

 

 

Kacper Adam

Mistrz Polski w triathlonie na dystansie half Ironman z rekordem życiowym 3h51min uzyskanym podczas Challenge Half Bahrain 2013. Przeszedł drogę od przeciętnego zawodnika do poziomu mistrza kraju współpracując z jednym z naszych trenerów Jakubem Pieniążkiem. Co więcej, wspólnie dążą do mistrzostwa świata długiego dystansu Ironman! Kacper to młody zawodnik, ściga się na arenie międzynarodowej w kategorii PRO. Ambasador i-Sport.

 

 

Karolina Kozela-Paszek

Dietetyk z 6-letnim doświadczeniem. Uczestniczka ogólnopolskich zjazdów, laureatka wyróżnień za specjalny wkład w rozwój dietetyki. Obecnie jest odpowiedzialna za dietę kadry olimpijskiej pływaków oraz łyżwiarzy szybkich. Prowadzi wielu profesjonalnych sportowców a także gwiazdy show biznesu. Ma za sobą 16 lat kariery sportowej. Wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski i innych krajów Europy. Zwyciężczyni Pucharu Polski w maratonie MTB w 2014 roku. ​Instruktorka Fitness, TRX, Spinningu, Zumba Fitness oraz trener personalny. Współpracuje z instytucjami sportowymi, pisze artykuły do magazynów i gości na antenie radiowej​.