Oficjalny obóz treningowy

 

OFERTA LAST MINUTE!!

ZAPRASZAMY NA OBÓZ TRENINGOWY Z MISTRZEM EUROPY FILIPEM OSPALYM!

Oficjalny obóz treningowy dla osób przygotowujących się do Enea 5150 Warsaw oraz Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife 2017. Obóz odbędzie się w Hotelu Mazury Star Dadaj*** w terminie 30.04 - 7.05.2017

Wyjazd organizowany przez agencję Sport Evolution wspólnie z Venga Sport - oficjalnym tour operatorem Enea 5150 Warsaw i Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife. Hotel Star-Dadaj*** usytuowany jest na półwyspie jeziora Dadaj, 30 km od Olsztyna w kierunku Mrągowa, wśród malowniczych lasów. To doskonałe miejsce zarówno do wypoczynku, jak i treningu. Hotel posiada basen 25m, halę sportową 800m2, saunę, korty tenisowe oraz boiska sportowe. Na miejscu można też skorzystać ze SPA i odnowy biologicznej.

Na obozie przewidziany jest intensywny program przygotowawczy, prowadzony pod okiem jednego mistrza Europy w triathlonie - Filipa Ospalego oraz Michała Siejakowskiego i Cezarego Figurskiego. Hotel Mazury Star-Dadaj jest wymarzonym miejscem do trenowania - w jednym miejscu jest wszystko, czego potrzeba: 25-metrowy basen, hala 800 mkw, korty tenisowe, siłownie, salę zabaw dla dzieci. Będąc tam poczujecie się jak profesjonalni zawodnicy!

Głównym trenerem podczas obozu będzie Filip Ospaly - od prawie 20 lat zaliczany jest do światowej czołówki triathlonistów zarówno na dystansie olimpijskim, jak i długim. Trzykrotnie reprezentował Czechy na Igrzyskach Olimpijskich - w 2000 r. w Sydney (dnf), cztery lata później w Atenach (29 m.) i w 2008 r. w Pekinie (20 m.). W 2001 roku zdobył tytuł Mistrza Europy na dystansie olimpijskim, dwukrotnie stawał też na drugim stopniu podium w zawodach tej rangi (2002 i 2003). Od 2008 roku startuje z powodzeniem w zawodach IRONMAN. Sześć razy zwyciężał w zawodach IRONMAN, a w 2011 roku zdobył tytuł Wicemistrza Europy na dystansie IRONMAN 70.3.

Trenerami wspierającymi będą Michał Siejakowski oraz Cezary Figurski.

Michał Siejakowski - mistrz Europy juniorów do lat 18 w duathlonie z 1997 roku oraz wielokrotny reprezentant Polski i medalista Mistrzostw Polski na dystansie olimpijskim i długim. W roku 2006 na Mistrzostwach Świata w triathlonie IRONMAN na Hawajach uzyskał wynik: 9:12:02, pływanie 1h 5min 36sek, rower 4:47,28, bieg 3:12:57. Zajął wówczas 74 miejsce w klasyfikacji generalnej i 8 miejsce w swojej kategorii wiekowej (25-29). Kwalifikacje na Hawaje Michał uzyskał podczas startu w Zurichu, uzyskując czas 9:06:43, pływanie - 55:18, rower, 5:06:18, bieg - 3:03:17. Zajął wówczas 17 miejsce Open, 4 w kategorii 25-29. Mgr WF, trener pływania II klasy, instruktor triathlonu.

Cezary Figurski - dziesięciokrotny medalista Mistrzostw Polski, który w latach 1990-2002 wystartował w 120 zawodach na różnych dystansach, ale nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tej dziedzinie. Trener z wieloletnim doświadczeniem, jeden z pierwszych polskich triatlonistów i przy okazji zapalony biegacz, wraca do gry i szykuje się do Ironmana na Hawajach.


 DLA KOGO
Obóz skierowany jest do osób trenujących triathlon i chcących przygotować się do zawodów na dystansie olimpijskim lub 70.3. Uczestnicy powinni być przygotowani na intensywny trening we wszystkich trzech dyscyplinach. Podczas obozu będą mogli doszlifować formę przed zbliżającymi się startami, a szczególnie przed Enea 5150 Warsaw oraz Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife!


 ŚWIADCZENIA

7 noclegów • 2-os. apartament z łazienką (możliwość 1 lub 2 dostawek, maks. 3 osoby dorosłe - 2 łóżka i sofa) • wyżywienie - HB (śniadania i obiadokolacje) lub FB (śniadania, obiady, kolacje)  • dojazd we własnym zakresie • opieka rezydenta • opieka trenera przez cały czas trwania obozu (j. polski) • treningi wymienione w harmonogramie • samochód wsparcia technicznego podczas treningów • wynajem torów na treningi pływackie na wyłączność grupy • ubezpieczenie KL i NW rozszerzone o następstwa uprawiania sportów wysokiego ryzyka


 UWAGI:

  • Harmonogram zajęć jest przykładowy i może ulec zmianie, zostanie podany na miejscu przez trenera.
  • Program może ulec zmianie zależnie od warunków atmosferycznych.

 HARMONOGRAM
 
W trakcie obozu odbędą się następujące zajęcia (jednostki treningowe):

 pływanie:
zajęcia prowadzone na 25-metrowym basenie; treningi w grupach z uwzględnieniem poziomu zaawansowania poszczególnych osób; ćwiczenia techniczne, wytrzymałościowe, szybkościowe i inne; trenowane dystanse 2000-3500 m; zalecane posiadanie pianki;
    
 treningi rowerowe:
zorganizowane jazdy w grupach; trenowane dystanse: ok.40 min - 2 godz.; teren pagórkowaty;
    
 treningi biegowe:
starannie przygotowane trasy biegowe w terenie (asfalt, szuter); pod okiem trenera; ok. 40 min–1,5 godz.;

 dodatkowo:
gimnastyka rozciągająca i siłowa, stretching.


 Przykładowy harmonogram zajęć (skrócony)

  2. DZIEŃ 3. DZIEŃ 4. DZIEŃ 5. DZIEŃ 6. DZIEŃ 7. DZIEŃ
ok. godz. 6.00-7.00 Trening pływacki Trening pływacki Trening pływacki (dla chętnych) Czas wolny Trening pływacki Trening pływacki
ok. godz. 11.00 Trening rowerowy Trening rowerowy i biegowy Trening rowerowy i biegowy Gimnastyka rozciągająca i siłowa Trening rowerowy Trening rowerowy i biegowy
ok. godz. 17.00 Czas wolny lub konsultacje z trenerem Czas wolny Trening rowerowy (dla chętnych) Czas wolny Trening biegowy Czas wolny lub konsultacje z trenerem

1. DZIEŃ – przyjazd, 8. DZIEŃ - wyjazd
 
HOTEL MAZURY STAR - DADAJ*** - W SERCU WARMII I MAZUR
 
 POŁOŻENIE
Hotel Star-Dadaj*** usytuowany jest na półwyspie jeziora Dadaj, 30 km od Olsztyna w kierunku Mrągowa, wśród malowniczych lasów.
 
 PLAŻA
Przy hotelu, nad jeziorem Dadaj znajduje się prywatna plaża. Na miejscu wypożyczalnia kajaków.
 
 HOTEL
Do dyspozycji Gości Hotel oddaje 62 przytulne i stylowe pokoje, 9 bungalowów i 20 domków letniskowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, łazienki; bungalowy mają kominki. Hotel posiada pokoje przystosowane do przyjmowania osób niepełnosprawnych. W czasie pobytu Goście hotelu Star Dadaj Resort & Spa mogą korzystać z licznych udogodnień, w tym kajaków, kręgielni i stołu bilardowego. Obiekt oferuje również kort tenisowy, spa i centrum odnowy biologicznej. Do dyspozycji Gości jest też zaplecze konferencyjno-bankietowe. Hotelowa restauracja dysponuje zadaszonym tarasem z widokiem na jezioro i zaprasza na tradycyjne dania kuchni polskiej przyrządzane na bazie lokalnych produktów organicznych. W hotelu znajduje się także klub nocny.
 
 POKÓJ
Pokoje odznaczają się klasycznym wystrojem w ciepłych kolorach, a domki wczasowe urządzone są w drewnie. Wszystkie pokoje i domki dysponują telewizorem oraz łazienką z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków.

 


 KOSZTY
 
Zapraszamy na oficjalną stronę biura podróży ITAKA, gdzie będzie można znaleźć wszystkie niezbędne informacje na temat cen oraz warunków wyjazdu.

 

  Wersja HB Zamów HB Wersja FB Zamów FB
Cena dla osoby trenującej 999 PLN 1 199 PLN
Cena dla osoby towarzyszącej 799 PLN 999 PLN
Dziecko 3-5 lat 299 PLN 399 PLN
Dziecko 6-11 lat 599 PLN 699 PLN

 ZGŁOSZENIA

Aby skorzystać ze spejalnej oferty LAST MINUTE należy kliknąć w przycisk ZAMÓW obok wybranego pakietu.

 

   Kontakt

 

Marek Domaszczyński

marek@sportevolution.pl
793-580-950