Informacje ogólne

To niepowtarzalna okazja nabycia nowych, praktycznych umiejętności, poznania wielu ciekawych ludzi, a przede wszystkim dobrej zabawy w doborowym towarzystwie. Pośród wielu zadań, które czekają na wolontariuszy podczas IRONMAN 5150 Warsaw każdy może znaleźć coś dla siebie.

Dla liderów wolontariatu oferujemy: szkolenia i instruktarze z zakresu marketingu sportowego i organizacji imprez masowych.

Po zakończonej współpracy wolontariusze IRONMAN 5150 Warsaw otrzymają zaświadczenia i opinie o współpracy i sposobie wykonywania świadczeń. Dokument taki jest ceniony i coraz częściej stanowi uzupełnienie CV osób ubiegających się o przyjęcie na studia lub poszukujących pracy.

Od wolontariusza IRONMAN 5150 Warsaw oczekujemy, przede wszystkim, rzetelności, uczciwości i zaangażowania w wykonywaną pracę. Od pracy wolontariuszy zależy bowiem nie tylko bezpieczeństwo uczestników triathlonu, lecz także atmosfera imprezy sportowej.

Przede wszystkim szukamy Liderów Wolontariatu. Lider to osoba, która rekrutuje spośród swoich znajomych co najmniej 10-osobowy zespół i odpowiada za swoją grupę. Od osób pełniących funkcję Lidera Wolontariatu oczekujemy zdolności zarządzania dużym zespołem ludzi, a także systematyczności, umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy oraz samodzielności i dynamizmu w działaniu.Oczywiście, szukamy również wolnych strzelców, którzy chcą pomóc nam przy organizacji IRONMAN 5150 Warsaw. 

 

Zgłoś swój udział TUTAJ  i pamiętaj, by po rejestracji wejść w zakładkę WYDARZENIA na stronie, wybrać IRONMAN 5150 Warsaw i wypełnić ankietę dotyczącą twojej dyspozycji i preferowanych zadań.

 

Czekamy właśnie na Ciebie!

Anna Okrój
Koordynator wolontariatu
anna.okroj@sportevolution.pl