FAQ

 

TO MUSISZ WIEDZIEĆ PRZED STARTEM - INFORMACJE PRAKTYCZNE

INFORMACJE PRAKTYCZNE - SZTAFETY

RACEBOOK ENEA 515O WARSAW TRIATHLON - POBIERZ

 

REJESTRACJA I ODBIÓR PAKIETÓW

1. W jaki sposób mogę uregulować opłatę startową?
Opłatę należy uregulować od razu przy rejestracji, za pośrednictwem systemu transakcyjnego Blue Media. Brak wpłaty jest jednoznaczny z anulowaniem zgłoszenia. 

2. Uregulowałem opłatę startową przekazem pocztowym, w kilka dni po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, a dziś otrzymałem zwrot mojej wpłaty. Dlaczego?
Opłatę należy uregulować od razu przy rejestracji, za pośrednictwem systemu transakcyjnego Blue Media. Brak wpłaty jest jednoznaczny z anulowaniem zgłoszenia. 
Po anulacji zapisu, system nie może już przyporządkować wpłaty do konkretnego uczestnika i automatycznie zwraca przelew.

3. Zacząłem wypełniać formularz, ale przerwałem w trakcie. W jaki sposób mogę dokończyć rejestrację?
Jeżeli zgłoszenie nie zakończyło się płatnością, nie jest brane pod uwagę. W tej sytuacji należy zalogować się na swoje konto SlotMarket.pl (zostało utworzone przy poprzedniej próbie rejestracji) i jeszcze raz przejść przez formularz zgłoszeniowy.

4. Próbuję się zarejestrować, ale po wpisaniu mojego adres e-mail, wyświetla się  komunikat: Podany adres e-mail jest zajęty. 
Ten komunikat świadczy o tym, że na ten adres e-mail zostało już wcześniej zarejestrowane konto na SlotMarket.pl. W tym przypadku, zamiast "zarejestruj", należy wybrać "zaloguj". 

5. Chciałabym zarejestrować swojego kolegę/swoje dziecko z mojego konta na SlotMarket.pl. Czy mogę to zrobić?
Tak, ale po wybraniu rejestracji na zawody, do formularza automatycznie importują się dane właściciela konta. Konieczne jest więc ich skasowanie i uzupełnienie pól danymi osoby, którą rejestrujemy. 

6. Zarejestrowałem się, ale mojego nazwiska nie ma na liście startowej? Co robić?
Lista startowa aktualizowana jest raz dziennie. Jeżeli zapisałeś się tego samego dnia lub poprzedniego, poczekaj do następnej aktualizacji. Jeżeli zapisałeś się kilka dni temu, skontaktuj się z nami: info@5150warsaw.com

7. Nie zdążyłem zarejestrować się w trakcie rejestracji online, czy zapisy będą jeszcze prowadzone w biurze zawodów?
Nie. Ostateczny termin na rejestrację, to 31 maja. Po tym dniu zgłoszenia nie będą już przyjmowane

8. Czy mogę odebrać pakiet za kolegę? Czy mój pakiet może odebrać mój kolega?
Nie. Każdy zawodnik startujący w Enea 5150 Warsaw Triathlon zobowiązany jest do samodzielnego odebrania pakietu. Odbiór pakietu jest jednoznaczny z założeniem w biurze zawodów opaski na rękę. Tego samego dnia należy również osobiście wprowadzić rower do Strefy zmian

9. Zarejestrowałem się, ale nie brałem udziału w zawodach. Czy mogę otrzymać swój pakiet po imprezie?
Nie. Nieodebrane pakiety nie będą wydawane po zamknięciu biura zawodów.

10. Zarejestrowałem się, ale nie będę brał udziału w zawodach. Czy mogę przepisać swój pakiet na inną osobę?
Nie. Organizator nie wyraża zgody na przepisywanie pakietu. Jeżeli rezygnujesz ze startu, nadal możesz odebrać swój pakiet startowy. 

11. Kiedy poznam swój numer startowy?
Numery startowe zostaną przydzielone po zamknięciu rejestracji online, czyli po 31 maja.