Sztafety

W 2018r. ponownie na starcie Enea IRONMAN 5150 Warsaw staną do rywalizacji sztafety triathlonowe. Trzyosobowe drużyny będą miały do pokonania dystans olimpijski. Wspólny start to doskonała okazja do rozpoczęcia kariery triathlonisty, świetnej zabawy oraz rozgrzewki przed wystąpieniem na dłuższym dystansie. Rejestrację otwieramy już wkrótce!

 

Pierwsza zmiana sztafet wystartuje 9:05, razem z ostatnią falą zawodników startujących indywidualnie. Limit zgłoszonych w tej kategorii to 100 drużyn. Uczestnicy poszczególnych konkurencji wezmą udział w zawodach na następujących dystansach: I zmiana - 1,5 km pływania, II zmiana - 40 km na rowerze, III zmiana - 10 km biegania. 

 

Pakiet startowy dla sztafety może być odebrany przez kapitana lub przez wszystkich członków drużyny w jednym momencie. Pakiety nie będą wydawane indywidualnie! W przypadku odbioru przez kapitana, niezbędne będzie dostarczenie podpisanych przez dwóch pozostałych uczestników oświadczeń oraz przedstawienie skanu/zdjęcia/kserokopii ich dokumentów tożsamości. 

 

Rejestracja - instrukcje:
1. Rejestracja rozpoczyna się od podania przez kapitana nazwy sztafety oraz uregulowania opłaty startowej. 
2. Po zakończeniu rejestracji (wypełnienie formularza + opłata startowa), kapitan otrzymuje potwierdzenie rejestracji z kodem drużyny, który przekazuje pozostałym członkom sztafety.
3. Dwóch pozostałych uczestników w pierwszym kroku rejestracji podaje kod i dołącza do założonej przez kapitana drużyny. 
4. Rejestrację wszystkich zawodników należy bezwzględnie zakończyć do 31.05.2018 r. 
5. Potwierdzeniem rejestracji jest e-mail przesłany na adres podany w zgłoszeniu oraz informacja o zgłoszeniu w historii zgłoszeń, na koncie użytkownika w portalu Slotmarket.pl.
Uwaga! Opłata startowa opłacana jest w całości przez kapitana drużyny.

W razie pytań i wątpliwości proszę pisać na adres info@5150warsaw.com